KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488031
nr 1448 8031
Hercules Brabazon Brabazon, ej signerad, Venedig, oramad. Olja på duk, 61x88 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:54:59
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
6
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)